Global Fixtures Table (Next 250 Fixtures)

Friday 27th July 2018
SoS Annan Athletic reserves vs. Creetown 19:30
UCL1 Raunds Town vs. Irchester United 19:45
LOWL The Spartans vs. University of Stirling 19:45
Saturday 28th July 2018
SoS Abbey Vale vs. Newton Stewart 15:00
SoS Bonnyton Thistle vs. Nithsdale Wanderers 15:00
HIGH Brora Rangers vs. Wick Academy 15:00
HIGH Buckie Thistle vs. Inverurie Loco Works 15:00
LOWL Civil Service Strollers vs. Vale of Leithen 15:00
HIGH Cove Rangers vs. Clachnacuddin 15:00
SoS Dumfries YMCA vs. St Cuthbert Wanderers 15:00
LOWL East Kilbride vs. Selkirk 15:00
LOWL East Stirlingshire vs. BSC Glasgow 15:00
LOWL Edusport Academy vs. Whitehill Welfare 15:00
HIGH Formartine United vs. Nairn County 15:00
HIGH Fraserburgh vs. Strathspey Thistle 15:00
LOWL Gala Fairydean Rovers vs. Cumbernauld Colts 15:00
LOWL Gretna 2008 vs. Edinburgh University 15:00
SoS Heston Rovers vs. Stranraer reserves 15:00
HIGH Huntly vs. Turriff United 15:00
HIGH Keith vs. Forres Mechanics 15:00
LOWL Kelty Hearts vs. Dalbeattie Star 15:00
HIGH Lossiemouth vs. Deveronvale 15:00
SoS Mid-Annandale vs. Lochar Thistle 15:00
PWDC Morley Rangers vs. Millbridge 14:30
HIGH Rothes vs. Fort William 15:00
PWDC Saltram Athletic vs. Plympton Athletic 14:30
PWDC Signal Box Oak Villa vs. Lakeside Athletic 14:30
UCL Sleaford Town vs. Deeping Rangers 19:45
PET Sutton Bridge United vs. Peterborough Polonia 16:30
SoS Threave Rovers vs. Wigtown & Bladnoch 15:00
PET Tydd vs. Moulton Harrox 13:30
SoS Upper Annandale vs. Lochmaben 15:00
Sunday 29th July 2018
UCL Wellingborough Town vs. Peterborough Northern Star 10:45
UCL Wellingborough Whitworth vs. Cogenhoe United 13:15
Tuesday 31st July 2018
PWDC Lakeside Athletic vs. Saltram Athletic 18:30
PWDC Mount Gould vs. Chaddlewood Miners Old Boys 18:30
LOWL Selkirk vs. Gretna 2008 19:45
PWDC Signal Box Oak Villa vs. The Windmill 18:30
LOWL Vale of Leithen vs. Gala Fairydean Rovers 19:45
LOWL Whitehill Welfare vs. Kelty Hearts 19:45
Wednesday 1st August 2018
SoS Abbey Vale vs. Nithsdale Wanderers 19:30
SoS Bonnyton Thistle vs. St Cuthbert Wanderers 20:00
LOWL Dalbeattie Star vs. East Kilbride 19:45
SoS Dumfries YMCA vs. Lochmaben 19:30
LOWL Edinburgh University vs. The Spartans 19:45
SoS Heston Rovers vs. Lochar Thistle 19:30
SoS Mid-Annandale vs. Newton Stewart 19:30
SoS Stranraer reserves vs. Wigtown & Bladnoch 19:30
SoS Threave Rovers vs. Creetown 19:30
LOWL University of Stirling vs. Civil Service Strollers 19:45
SoS Upper Annandale vs. Annan Athletic reserves 19:30
Friday 3rd August 2018
LOWL Cumbernauld Colts vs. Kelty Hearts 19:45
ECL Hadleigh United vs. FC Clacton 19:45
ECL Histon vs. Haverhill Rovers 19:45
SoS Mid-Annandale vs. Upper Annandale 19:30
WEAR Sunderland West End vs. Silksworth Colliery Welfare 19:30
Saturday 4th August 2018
NWC 1874 Northwich vs. City of Liverpool 15:00
NWC Abbey Hey vs. Winsford United 15:00
GLOS AEK Boco vs. Frampton United 15:00
CMLN AFC Bentley vs. Dronfield Town Reserves 15:00
NWC1N AFC Blackpool vs. Cleator Moor Celtic 15:00
SCEL AFC Croydon Athletic vs. Deal Town 15:00
NAT AFC Fylde vs. Bromley 15:00
CMLS AFC Kilburn vs. Linby Colliery Welfare 15:00
WESS AFC Portchester vs. Team Solent 15:00
NATN AFC Telford United vs. Southport 15:00
SCL AFC Uckfield Town vs. Horsham YMCA 15:00
NCE Albion Sports vs. Knaresborough Town 15:00
NAT Aldershot Town vs. Barnet 15:00
SCL1 Alfold vs. Bexhill United 15:00
NATN Alfreton Town vs. Kidderminster Harriers 15:00
WESS1 Alton vs. Newport (IOW) 15:00
NATN Altrincham vs. Leamington 15:00
CHES Altrincham Reserves vs. Congleton Vale Rovers 15:00
SSML1 Amersham Town vs. Brimsdown 15:00
SJWC2 Annbank United vs. Saltcoats Victoria 14:00
WEAR Annfield Plain vs. Richmond Town 14:30
UCL1 Anstey Nomads vs. Burton Park Wanderers 15:00
SJWC2 Ardeer Thistle vs. Newmains United 14:00
SSM Arlesey Town vs. London Tigers 15:00
SJEPS Armadale Thistle vs. Kirkcaldy YM 14:30
NCE1 Armthorpe Welfare vs. AFC Emley 15:00
SJW1 Arthurlie vs. St Roch's 14:00
NL1 Ashington vs. Blyth AFC 15:00
NATN Ashton United vs. Nuneaton Borough 15:00
SSML2 Aston Clinton vs. Totternhoe 15:00
NWC1N Atherton Laburnum Rovers vs. Carlisle City 15:00
HAMP Athletico Romsey vs. Liphook United 15:00
NWC1N Avro vs. Ashton Town 15:00
NWC1S Barnton vs. St Martins 15:00
NAT Barrow vs. Havant & Waterlooville 15:00
EMCL Barrow Town vs. Ashby Ivanhoe 15:00
WESS Bashley vs. Andover New Street 15:00
NATS Bath City vs. Dartford 15:00
SCEL Bearsted vs. Beckenham Town 15:00
SSML1 Bedford vs. Hillingdon Borough 15:00
WESS Bemerton Heath Harlequins vs. Sholing 15:00
SSML2 Berkhamsted Raiders vs. New Bradwell St Peter 15:00
SSM Biggleswade United vs. Cockfosters 15:00
NL2 Billingham Town vs. Ryton & Crawcrook Albion 15:00
NL1 Bishop Auckland vs. Whickham 15:00
WL1 Bishop Sutton vs. Keynsham Town 15:00
WL Bitton vs. Clevedon Town 15:00
UCL1 Blackstones vs. Birstall United Social 15:00
CHES1 Blacon Youth vs. Orford 15:00
SJEPN Blairgowrie Juniors vs. Coupar Angus 14:30
SJWC1 Blantyre Victoria vs. Royal Albert 14:00
NWC Bootle vs. Irlam 15:00
NAT Boreham Wood vs. Dagenham & Redbridge 15:00
EMCL Borrowash Victoria vs. Sherwood Colliery 15:00
UCL Boston Town vs. Oadby Town 15:00
NATN Boston United vs. Guiseley 15:00
NCE Bottesford Town vs. Yorkshire Amateur 15:00
NATN Bradford Park Avenue vs. Brackley Town 15:00
WL Bradford Town vs. Cribbs 15:00
NAT Braintree Town vs. FC Halifax Town 15:00
STAFF Brereton Social vs. Silverdale Athletic 14:30
PET1 Bretton North End vs. Spalding Town 14:00
NCE Bridlington Town vs. Garforth Town 15:00
SCEL1 Bridon Ropes vs. Greenways 15:00
WL1 Bristol Telephones vs. Calne Town 15:00
CHES1 Broadheath Central vs. Buxton Reserves 15:00
WESS Brockenhurst vs. Bournemouth 15:00
SJE Broughty Athletic vs. Fauldhouse United 14:30
LOWL BSC Glasgow vs. East Kilbride 15:00
SSML1 Buckingham Athletic vs. Rayners Lane 15:00
SSML1 Buckingham Town vs. Broadfields United 15:00
WL Buckland Athletic vs. Willand Rovers 15:00
NWC Burscough vs. Hanley Town 15:00
WL Cadbury Heath vs. Brislington 15:00
SJW Cambuslang Rangers vs. Kirkintilloch Rob Roy 14:00
NWC1S Cammell Laird 1907 vs. Stone Old Alleynians 15:00
SCEL Canterbury City vs. Rusthall 15:00
SJWC2 Carluke Rovers vs. Ashfield 14:00
SJE Carnoustie Panmure vs. Thornton Hibs 14:30
NWC1N Chadderton vs. Nelson 15:00
WL1 Chard Town vs. Longwell Green Sports 15:00
NWC Charnock Richard vs. Barnoldswick Town 15:00
NWC1S Cheadle Heath Nomads vs. Stockport Town 15:00
NWC1S Cheadle Town vs. Wythenshawe Amateurs 15:00
NATS Chelmsford City vs. Torquay United 15:00
NATN Chester vs. Spennymoor Town 15:00
NL2 Chester-le-Street Town vs. Bedlington Terriers 15:00
SCL Chichester City vs. Newhaven 15:00
WL1 Chippenham Park vs. Warminster Town 15:00
WL Chipping Sodbury Town vs. Bridport 15:00
NATN Chorley vs. York City 15:00
HIGH Clachnacuddin vs. Keith 15:00
HAMP Clanfield vs. Stockbridge 15:00
CMLN Clay Cross Town vs. Phoenix 15:00
EMCL Clifton All Whites vs. Gedling Miners Welfare 15:00
UCL Cogenhoe United vs. Harborough Town 15:00
IFA Coleraine vs. Warrenpoint Town 15:00
NATS Concord Rangers vs. Gloucester City 15:00
NWC Congleton Town vs. Litherland REMYCA 15:00
NL1 Consett vs. Guisborough Town 15:00
SCEL Corinthian vs. Chatham Town 15:00
HIGH Cove Rangers vs. Fraserburgh 15:00
WESS Cowes Sports vs. Hamworthy United 15:00
WEAR Coxhoe Athletic vs. Horden Community Welfare 14:30
SCL Crawley Down Gatwick vs. Lingfield 15:00
SoS Creetown vs. Dumfries YMCA 15:00
CHES Crewe vs. Eagle Sports 15:00
NL2 Crook Town vs. Jarrow 15:00
PET1 Crowland Town vs. Oakham United Reserves 14:00
SCEL Croydon vs. Lordswood 15:00
IFA Crusaders vs. Ards 15:00
SJW Cumnock Juniors vs. Kilbirnie Ladeside 14:00
LOWL Dalbeattie Star vs. Gala Fairydean Rovers 15:00
NATN Darlington vs. Curzon Ashton 15:00
WEAR Darlington Town vs. Hebburn Town Reserves 14:00
SJW1 Darvel vs. Rossvale 14:00
CHES Daten vs. Egerton 15:00
UCL Daventry Town vs. Holbeach United 15:00
ECL1N Debenham LC vs. Lakenheath 15:00
UCL Deeping Rangers vs. Wellingborough Town 15:00
HIGH Deveronvale vs. Nairn County 15:00
WL1 Devizes Town vs. Cheddar 15:00
CMLN Dinnington Town vs. Tideswell United 15:00
ECL1N Diss Town vs. Leiston Reserves 15:00
NAT Dover Athletic vs. Wrexham 15:00
WESS1 Downton vs. United Services Portsmouth 15:00
NCE1 Dronfield Town vs. Campion 15:00
SJEPN Dundee East Craigie vs. Brechin Victoria 14:30
SJEPN Dundee North End vs. Dundee Violet 14:30
IFA Dungannon Swifts vs. Ballymena United 15:00
NL2 Easington Colliery vs. Redcar Athletic 15:00
WESS1 East Cowes Victoria Athletic vs. Fawley 15:00
SCL East Preston vs. Eastbourne Town 15:00
NATS East Thurrock United vs. Woking 15:00
NCE1 East Yorkshire Carnegie vs. Glasshoughton Welfare 15:00
SCL Eastbourne United Association vs. Arundel 15:00
NAT Eastleigh vs. Solihull Moors 15:00
EMCL Eastwood Community vs. Ingles 15:00
STAFF Eastwood Hanley vs. Ashbourne 14:30
NAT Ebbsfleet United vs. Chesterfield 15:00
NCE Eccleshill United vs. Thackley 15:00
LOWL Edinburgh University vs. Civil Service Strollers 15:00
NWC1S Ellesmere Rangers vs. Rylands 15:00
ECL Ely City vs. Framlingham Town 15:00
SSML1 Enfield Borough vs. Ampthill Town 15:00
UCL Eynesbury Rovers vs. Desborough Town 15:00
ECL1N Fakenham Town vs. Ipswich Wanderers 15:00
NCE1 FC Bolsover vs. Hallam 15:00
SCEL1 FC Elmstead vs. Stansfeld 15:00
NWC1S FC Oswestry Town vs. Sandbach United 15:00
PET1 FC Peterborough vs. Uppingham Town 14:00
CHES FC St Helens vs. Malpas 15:00
ECL1N Felixstowe & Walton United Reserves vs. Downham Town 15:00
HAMP Fleetlands vs. Colden Common 15:00
STAFF Florence vs. Alsager Town Reserves 14:30
STAFF Foley Meir vs. Hanley Town Reserves 14:30
CHES1 Ford Motors vs. Moore United 15:00
SJEPN Forfar Albion vs. Scone Thistle 14:30
SJE Forfar West End vs. Kirriemuir Thistle 14:30
HIGH Formartine United vs. Turriff United 15:00
HIGH Forres Mechanics vs. Brora Rangers 15:00
HIGH Fort William vs. Buckie Thistle 15:00
SJWC2 Forth Wanderers vs. Johnstone Burgh 14:00
GLOS Gala Wilton vs. Patchway Town 15:00
NWC1N Garstang vs. Daisy Hill 15:00
CHES1 Garswood United vs. Halebank 15:00
WEAR Gateshead Leam Rangers vs. Darlington Railway Athletic 14:30
SJW1 Girvan vs. Neilston Juniors 14:00
SJWC1 Glasgow Perthshire vs. Ardrossan Winton Rovers 14:00
SCEL Glebe vs. Tunbridge Wells 15:00
IFA Glenavon vs. Linfield 15:00
SJE Glenrothes Juniors vs. Downfield Juniors 14:30
IFA Glentoran vs. Cliftonville 15:00
ECL Godmanchester Rovers vs. Wroxham 15:00
NCE Goole vs. Worksop Town 15:00
EMCL Graham Street Prims vs. Belper United 15:00
CHES1 Grappenhall Sports vs. Golborne Sports 15:00
CHES Greenalls Padgate St Oswalds vs. Pilkington 15:00
NCE1 Grimsby Borough vs. Shirebrook Town 15:00
SCL1 Hailsham Town vs. Billingshurst 15:00
NCE Hall Road Rangers vs. Hemsworth Miners Welfare 15:00
WL Hallen vs. Roman Glass St George 15:00
WESS Hamble Club vs. Lymington Town 15:00
WESS Hamble Club vs. Lymington Town 15:00
NCE Handsworth Parramore vs. Penistone Church 15:00
GLOS Hanham Athletic vs. Rockleaze Rangers 15:00
SSML1 Harefield United vs. Winslow United 15:00
ECL1N Harleston Town vs. Swaffham Town 15:00
SSM Harpenden Town vs. Leighton Town 15:00
NAT Harrogate Town vs. Sutton United 15:00
UCL1 Harrowby United vs. Bugbrooke St Michaels 15:00
WEAR Hartlepool vs. Boldon CA 14:30
NCE1 Harworth Colliery vs. Worsbrough Bridge Athletic 15:00
SCL Hassocks vs. Broadbridge Heath 15:00