Global Fixtures Table (Next 250 Fixtures)

Saturday 25th February 2017
NWC Abbey Hey vs. AFC Darwen 15:00
STAFF1 Abbey Hulton United Reserves vs. Cheadle Town Reserves 14:30
WYL1 Aberford Albion vs. Boroughbridge 14:00
WFL2 Abergavenny Town vs. Dinas Powys 14:00
VCCL Abergele vs. Llansannan 14:00
WALL1 Abergele Town vs. Pwllheli 14:30
SIL Achilles vs. Felixstowe Harpers United 14:30
ANGL Acle United vs. Mattishall 14:30
STAFF2S Acorn Albion vs. Stone Old Alleynians Reserves 14:00
WNL1 Acrefair Youth vs. Penley 14:00
NEW Acton vs. Bradley Park 14:00
GLOS AEK Boco vs. Thornbury Town 14:00
MID1C AEK London vs. Fire United 14:00
STAFF2N AFC Alsager vs. Audley & District Reserves 14:00
CMLN AFC Bentley vs. Thorne Colliery 14:00
NWC1 AFC Blackpool vs. Whitchurch Alport 15:00
NSL1 AFC Bridgford vs. Awsworth Villa Reserves 14:00
WMRL2 AFC Broseley vs. Emerald Athletic 14:00
WNL1 AFC Brynford vs. Llangollen Town 14:00
NSL1 AFC Clifton vs. Kimberley Miners Welfare Reserves 14:00
SEIL AFC Cubo vs. Horsley 15:00
NATN AFC Fylde vs. Tamworth 15:00
COCO AFC Hayes vs. Horley Town 15:00
SIL1 AFC Hoxne vs. Stowupland Falcons 14:30
BEDS AFC Kempston Town & BC vs. AFC Oakley M&DH 14:30
BEDS1 AFC Kempston Town & BC Res vs. Queens Park Crescents 14:30
SIL1 AFC Kesgrave vs. Trimley Red Devils 14:30
LIV2 AFC Kirkby vs. Mount Athletic 14:30
WFL2 AFC Llwydcoed vs. Aberbargoed Buds 14:00
BSLP1 AFC Mangotsfield vs. Ashton United 14:00
KEN1W AFC Morzinga vs. AFC Mottingham 14:45
NFA AFC Newbiggin vs. North Shields Athletic 14:00
BEDS2 AFC Oakley M&DH Reserves vs. Potton Town 14:30
SHEF AFC Penistone Church vs. North Gawber Colliery 15:00
HAMP1 AFC Petersfield vs. Michelmersh & Timsbury 14:00
WESS AFC Portchester vs. Bemerton Heath Harlequins 15:00
MSUS AFC Ringmer vs. Lindfield 14:00
MFL3 AFC Solihull vs. Enville Athletic 15:00
PET AFC Stanground vs. Uppingham Town 14:00
WESS1 AFC Stoneham vs. Tadley Calleva 15:00
SL1SW AFC Totton vs. Didcot Town 15:00
SCL1 AFC Varndeanians vs. Selsey 15:00
MSUS AFC Varndeanians Reserves vs. Smallfield 14:00
MFL AFC Wulfrunians vs. Westfields 15:00
NAT Aldershot Town vs. Bromley 15:00
SCL2 Alfold vs. Upper Beeding 14:00
WL1 Almondsbury UWE vs. Chard Town 15:00
NCL Alness United vs. Orkney 12:45
NFA1 Alnmouth United vs. Heaton Stannington A 14:00
DEV1 Alphington Reserves vs. Sidmouth Town Reserves 15:00
ESBL Alresford Colne Rangers vs. Earls Colne 14:30
STAFF Alsager Town Reserves vs. Redgate Clayton 14:30
WESS1 Alton vs. Andover New Street 15:00
NATN Altrincham vs. Worcester City 15:00
CHES Altrincham Reserves vs. Malpas 14:00
MFL2 Alvis Sporting Club vs. Coton Green 15:00
SSML2 Amersham Town vs. Enfield Borough 15:00
WESS Amesbury Town vs. Moneyfields 15:00
WFL2 Ammanford vs. AFC Porth 14:00
SSML1 Ampthill Town vs. Hillingdon Borough 15:00
WESS Andover Town vs. Fawley 15:00
WEAR Annfield Plain vs. Stokesley Sports Club 14:00
EMCL Anstey Nomads vs. Blaby & Whetstone Athletic 15:00
CMLN Appleby Frodingham vs. Phoenix 15:00
SJERN Arbroath Victoria vs. Lochee Harp 14:30
HEL Ardley United vs. Lydney Town 15:00
SJWA Ardrossan Winton Rovers vs. Maybole Juniors 14:00
SJEP Arniston Rangers vs. Bathgate Thistle 14:30
SJW Arthurlie vs. Glenafton Athletic 14:00
SCL Arundel vs. Newhaven 15:00
WEAR Ashbrooke Belford House vs. South Shields Reserves 14:00
EMCL Ashby Ivanhoe vs. Barrow Town 15:00
SJWC2 Ashfield vs. Carluke Rovers 14:00
SL1C Ashford Town (Middlesex) vs. Petersfield Town 15:00
NL1 Ashington vs. North Shields 15:00
WSUSCN Ashington Rovers vs. Cowfold Reserves 15:00
SSEC1 Ashtead vs. Old Rutlishians 14:00
NWC Ashton Athletic vs. Runcorn Town 15:00
WCHS3 Ashville Reserves vs. Cammell Laird 1907 Development 15:00
SSML2 Aston Clinton vs. Pitstone & Ivinghoe United 14:00
SHEF Athersley Recreation Reserves vs. Denaby Main 14:30
NWC Atherton Collieries vs. Congleton Town 15:00
NWC1 Atherton Laburnum Rovers vs. Litherland REMYCA 15:00
BEDS2 Atletico Europa vs. Riseley Sports 14:30
NSL Attenborough vs. Real United 14:00
ANGL1 Attleborough Town vs. Bungay Town 14:30
STAFF1 Audley & District vs. Penkridge 14:30
IL1N Aveley vs. Tilbury 15:00
NSL Awsworth Villa vs. Sandiacre Town 14:00
SL1C Aylesbury United vs. Kempston Rovers 15:00
WMRL2 Azaad Sports vs. Malvern Town Reserves 14:00
COCO Badshot Lea vs. Abbey Rangers 15:00
COCO1 Bagshot vs. Cove 15:00
MSUS Balcombe vs. Portslade Athletic 14:00
SSML1 Baldock Town vs. Southall 15:00
HERT1 Baldock Town Reserves vs. Ickleford Sports 14:30
IFA Ballinamallard United vs. Ballymena United 15:00
IFAC1 Ballyclare Comrades vs. PSNI 15:00
DOR Balti Sports vs. Holt United 14:00
SL Banbury United vs. St Ives Town 15:00
COCO1 Banstead Athletic vs. Dorking 15:00
LEIC Bardon Hill vs. Ashby Ivanhoe Reserves 15:00
YFL2 Barmby Moor vs. Hamilton Panthers 14:00
WALL1 Barmouth & Dyffryn United vs. Llanrwst United 14:30
NWC Barnoldswick Town vs. Barnton 15:00
NDEVP Barnstaple vs. Bideford Community 14:30
CHES2 Barnton Reserves vs. Broadheath Central 14:00
LEIC1 Barrow Town Reserves vs. Ratby Sports 14:00
WFL1 Barry Town United vs. Goytre 14:30
NCE Barton Town Old Boys vs. Athersley Recreation 15:00
NPL1S Basford United vs. AFC Rushden & Diamonds 15:00
WESS Bashley vs. Sholing 15:00
EOL1 Basildon Town vs. Runwell Sports 14:00
SL Basingstoke Town vs. Chippenham Town 15:00
PET1 Baston vs. Warboys Town 14:00
NATS Bath City vs. Ebbsfleet United 15:00
SL1C Beaconsfield SYCOB vs. Aylesbury 15:00
SCEL Beckenham Town vs. Lordswood 15:00
COCO Bedfont & Feltham vs. Farnham Town 15:00
BEDS3 Bedford Albion vs. Shefford Town & Campton 'A' 14:30
SL1C Bedford Town vs. Barton Rovers 15:00
NL2 Bedlington Terriers vs. Billingham Synthonia 15:00
MANC1 Beechfield United vs. Breightmet United 15:00
SJW Beith Juniors vs. Auchinleck Talbot 14:00
SJWC1 Bellshill Athletic vs. Larkhall Thistle 14:00
NPL1S Belper Town vs. Rugby Town 15:00
SJWC1 Benburb vs. St Roch's 14:00
HERT1 Bengeo Trinity vs. Hinton 14:30
TVL Berks County vs. Marlow United 14:00
ANGY Bethesda Reserves vs. Pentraeth Reserves 14:00
WMRL2 Bewdley Town Reserves vs. Allscott 15:00
SCL1 Bexhill United vs. Saltdean United 15:00
KEN1W Bexlians vs. Halstead United 14:45
GNSL1 Bibury vs. Charlton Rovers 15:00
SL1SW Bideford vs. Wimborne Town 15:00
SSML1 Biggleswade vs. Harefield United 15:00
SSM Biggleswade United vs. Welwyn Garden City 15:00
IL Billericay Town vs. Hendon 15:00
CHES1 Billinge vs. AFC Macclesfield 14:00
NL2 Billingham Town vs. Ryton & Crawcrook Albion 15:00
NSL2 Bilsthorpe Reserves vs. Aslockton Cranmers 14:00
WMRL Bilston Town vs. AFC Bridgnorth 15:00
NSL Bingham Town vs. AFC Dunkirk 14:00
NSL2 Bingham Town Reserves vs. Radcliffe Olympic Reserves 14:00
NSL1 Birchover Park vs. Wollaton Reserves 14:00
LEIC1 Birstall United Reserves vs. Loughborough 15:00
NL1 Bishop Auckland vs. Seaham Red Star 15:00
WL1 Bishop Sutton vs. Ashton & Backwell United 15:00
NATS Bishop's Stortford vs. Eastbourne Borough 15:00
SL1SW Bishops Cleeve vs. Winchester City 15:00
WL1 Bishops Lydeard vs. Oldland Abbotonians 15:00
WL Bitton vs. Buckland Athletic 15:00
LEIC Blaby & Whetstone Athletic Reserves vs. Cottesmore Amateurs 15:00
WESS Blackfield & Langley vs. Alresford Town 15:00
GWYN Blaenau Ffestiniog Reserves vs. Bodedern Athletic 14:00
DORS Blandford United Reserves vs. Dorchester Sports Reserves 14:00
SJW1 Blantyre Victoria vs. Renfrew 14:00
CMLS Blidworth Welfare vs. Matlock Town Reserves 15:00
ANGL Blofield United vs. Long Stratton 14:30
MFL2 Bloxwich Town vs. Knowle 15:00
NPL Blyth Spartans vs. Corby Town 15:00
MFL1 Bolehall Swifts vs. Racing Club Warwick 15:00
MANC1 Bolton County vs. Manchester Central 14:00
MANC1 Boothstown vs. Atherton Town 14:00
EMCL Borrowash Victoria vs. Stapenhill 15:00
MWAL2 Borth United vs. Presteigne St. Andrews 14:15
DORS Boscombe Polonia vs. Corfe Mullen United 14:00
SCL2 Bosham vs. Worthing Town Leisure 14:00
NATN Boston United vs. Nuneaton Town 15:00
UCL1 Bourne Town vs. Olney Town 15:00
SWP1E Bovey Tracey vs. Budleigh Salterton 15:00
ANGL1 Bradenham Wanderers vs. Loddon United 14:30
NAT Braintree Town vs. Maidstone United 15:00
ECL1 Braintree Town Reserves vs. Diss Town 15:00
SIL Bramford United vs. East Bergholt United 14:30
NDEVP Braunton vs. Boca Seniors 14:30
MID Brentham vs. Sporting Hackney 14:00
IL1N Brentwood Town vs. Norwich United 15:00
WFL3 Bridgend Street vs. Treowen Stars 14:00
SL1SW Bridgwater Town vs. Barnstaple Town 15:00
NCE Bridlington Town vs. AFC Mansfield 15:00
HUMB1 Bridlington Town Reserves vs. Driffield Evening Institute 14:00
SCEL1 Bridon Ropes vs. Glebe 15:00
WL Bridport vs. Hallen 15:00
NPL1N Brighouse Town vs. Colne 15:00
SSML1 Brimsdown vs. Langford 15:00
SHEF1 Brinsworth Whitehill vs. Ecclesfield Red Rose 14:30
WL Bristol Manor Farm vs. Gillingham Town 15:00
GLOS Bristol Telephones vs. Hanham Athletic 14:00
WRCL1 Britannia Sports vs. Wibsey 14:30
LIV1 BRNESC vs. Edge Hill Boys Club Old Boys 14:30
VCCL1 Bro Cernyw vs. Llandudno Athletic 14:00
SSML1 Broadfields United vs. Buckingham Athletic 15:00
WESS Brockenhurst vs. Bournemouth 15:00
GNSL1 Brockworth Albion vs. FC Barometrics 15:00
MFL Brocton vs. St Andrews 15:00
MFL1 Bromsgrove Sporting vs. Heath Hayes 15:00
WMRL1 Bromyard Town vs. Wrens Nest 15:00
SJE Broughty Athletic vs. Bo'ness United 14:30
SJN1E Buchanhaven Hearts vs. Lewis United 14:00
SJN Buckie Rovers vs. Dyce Juniors 14:00
SWP1W Bude Town vs. St Dennis 15:00
UCL1 Bugbrooke St Michaels vs. Irchester United 15:00
MWAL2 Builth Wells vs. Abermule 14:15
HERT Buntingford Town vs. Sarratt 14:30
HEL Burnham vs. Brimscombe & Thrupp 15:00
ESFL Burnham Ramblers vs. Stansted 15:00
EoSP Burntisland Shipyard vs. Lothian Thistle Hutchison Vale 14:30
NPL1N Burscough vs. Hyde United 15:00
WLAN1 Burscough Richmond vs. Dalton United 15:00
NCOM1 Burton United vs. Finedon Volta 14:30
IL1N Bury Town vs. Maldon & Tiptree 15:00
HAMP Bush Hill vs. Fleetlands 14:00
WMRL1 Bustleholme vs. Wem Town 15:00
MSUS Buxted vs. Rotherfield 14:00
NPL Buxton vs. Ilkeston 15:00
WL Cadbury Heath vs. Wells City 15:00
WFL3 Caerau vs. Cwm Welfare 14:00
WFL1 Caerau (Ely) vs. Cambrian & Clydach 14:00
CYMRU Caersws vs. Holyhead Hotspur 14:30
ANGL Caister vs. Reepham Town 14:30
WFL1 Caldicot Town vs. Penybont 14:00
SWP Callington Town vs. Bodmin Town 15:00
WL1 Calne Town vs. Portishead Town 15:00
GNSL1 Cam Bulldogs vs. Taverners 15:00
SL Cambridge City vs. Leamington 15:00
CAMB Cambridge City Reserves vs. Hemingfords United 14:00
CAMBA Cambridge University Press vs. Ely City Reserves 14:00
SJWC1 Cambuslang Rangers vs. Lesmahagow Juniors 14:00
NCE1 Campion vs. Eccleshill United 15:00
STAFF2S Cannock United vs. Whittington 14:00
SCEL Canterbury City vs. Croydon 15:00
IL Canvey Island vs. Burgess Hill Town 15:00
SIL Capel Plough vs. Wenhaston United 14:30
WCHS3 Capenhurst Villa Reserves vs. City of Liverpool Reserves 14:00
CORN Carharrack vs. Holman SC 14:30
SHEF2S Caribbean Sports Reserves vs. Swinton Athletic Reserves 14:30
NWC1 Carlisle City vs. Alsager Town 15:00
NPL1S Carlton Town vs. Newcastle Town 15:00
SJE Carnoustie Panmure vs. Dundonald Bluebell 14:30
IFA Carrick Rangers vs. Glenavon 15:00
SOM1E Castle Cary vs. Keynsham Town Reserves 14:30
MANC1 Chadderton Reserves vs. Hollinwood 14:00
HEL1E Chalfont Wasps vs. Headington Amateurs 15:00
NPL1S Chasetown vs. Stamford 15:00
STAFF Cheadle Town vs. Hanley Town Reserves 14:30
NWC1 Cheadle Town vs. Bacup Borough 15:00
WL1 Cheddar vs. Malmesbury Victoria 15:00
NATS Chelmsford City vs. Concord Rangers 15:00
MFL1 Chelmsley Town vs. Lichfield City 15:00