Non League Matters - The Continuation of Tonys english Football Site 



  Main Index MAIN
INDEX
Search Posts SEARCH
POSTS
Who's Online WHO'S
ONLINE
Log in LOG
IN

Home: Archive: Pre Season Friendlies:
Tuesday 31st July 2018

 



bagman
Qatar World Cup bid member! / Moderator

Jul 31, 2018, 4:27 PM

Posts: 16255
Location: Chatham
Team(s): Brentford

Post #1 of 1 (3148 views)
Shortcut
     Tuesday 31st July 2018   or Reply Privately

 
Abingdon Town FC v North Leigh FC (7.45pm) (Free Entry)
AFC Dunstable v Kings Langley (7.45pm)
AFC Hayes v Northwood (7.00pm)
AFC Hornchurch v Arsenal U/23 (7.45pm)
AFC Sudbury v Brightlingsea Regent (7.15pm)
Alresford v Basingstoke Town (7.45pm)
Anstey Nomads v Dunkirk (7:30pm)
Ardley United FC v Mortimer FC (7pm)
Arnold Town FC v Hucknall Town (7.45pm)
Ashford Town (Middx) FC v Metropolitan Police FC (7.45pm)
Ashton Athletic v Workington AFC (7.45pm) *BEHIND CLOSED DOORS*
Ashton Town v Skelmersdale United (7.30pm)
Barnoldswick Town v Glossop North End (7.45pm)
Barrow Town v Harborough Town FC (7.30pm)
Barton Town v North Ferriby United (7.30pm)
Beaconsfield Town FC v Slough Town (7.30pm) Cancelled / being played behind closed doors
Bedfont & Feltham v Spelthorne Sports
Beckenham Town v Ashford United (7:45pm)
Bedford v Bedford Town (7.45pm) (Cancelled)
Bedford Town v Luton Town (7.45pm)
Berkhamsted v Hayes & Yeading (7.45pm)
Bemerton Heath Harlequins v Fawley AFC (7.45pm)
Binfield v Bracknell Town (7.45pm)
Birtley Town v Annfield Plain (7:30pm)
Bishop Sutton v Shepton Mallet AFC (7.30pm)
Boreham Wood v Crystal Palace XI (7.30pm)
Boston Town v Skegness Town (7.45pm)
Boston United v Sheffield Wednesday U23s (7.30pm)
Bournemouth Poppies v Verwood Town FC (7.45pm)
Brimsdown FC v Bush Hill Rangers FC (8pm)
Burscough v Atherton LR (7.30pm) Cancelled
Caister FC v Great Yarmouth Town FC (7pm)
Callington Town v Plymouth Argyle (7.30)
Camberley Town v Broadbridge Heath FC (7.45pm)
Canvey Island v Cray Wanderers (7:45pm)
Chadderton FC v Mossley AFC (7.45pm)
Chalfont St. Peter v Thame United FC (7.45pm)
Chasetown v West Brom Albion U/23 (7.30pm)
Chesham United v Aylesbury United (7.45pm)
Cheshunt v Hendon (7.45pm)
Chester-Le-Street v Harton & Westoe (7.30pm)
Chichester City v Woking U23ís (7.45pm)
Chinnor FC v Abingdon Town FC Development team
Chippenham Park FC v Devizes Town FC
Cobham v Walton Casuals FC (7.45pm)
Cockfosters FC v Broxbourne Borough (7.45pm)
Coleshill v Rushall Olympic FC (7.45pm)
Collier Wood United FC v Tonbridge Angels XI (7.45pm)
Colne FC v Fleetwood Town U/23 (7.45pm)
Concord Rangers v Cray Wanderers (7:45pm)
Corinthian v Rochester United (7:45pm)
Crook Town v Bishop Auckland (7:30pm)
Daventry Town v Kidlington (7.45pm)
Deeping Rangers v Spalding United FC (7.45pm)
Devizes Town FC v Royal Wootton Bassett Town FC (7.45pm)
Dinnington Town v Kiveton Park (7.30pm)
Dorking Wanderers v Welling United (7.45pm)
Easington Sports v Brackley Town Saints (7.30pm)
Egham Town v Harrow Borough (7.45pm)
Erith & Belvedere v Cray Valley (Paper Mills) (7:45pm)
Farnborough v Woking (7.45pm)
FC Clacton v Heybridge Swifts (7.45pm)
FC Parson Drove v Kings Lynn Town Reserves FC (7.30pm)
FC United of Manchester v Rochdale (7.45pm)
Felixstowe & Walton United v Woodbridge Town
Fleet Town v Hartley Wintney (7.45pm)
Fleetwood Town U23 v Squires Gate (7pm)
Folkestone Invicta v Whitstable Town (7.45pm)
Frome Town v Street (7.30pm)
Gillingham Town FC v Westland Sports Reserves (7pm)
Glebe v Bromley (7:45pm)
Godalming Town v Guildford City (7.45pm)
Godmanchester Rovers v Cambridge City FC (7.45pm)
Grimsby Borough FC v Immingham Town FC (7pm)
Guiseley AFC v Barnsley FC (7.45pm)
Hadleigh United v Coggeshall Town (7.45pm) (Charity Cup)
Hailsham Town v Sidley United (7.30pm)
Halesowen Town v Bromsgrove Sporting FC (7.45pm)
Hallam FC v Sheffield United XI (7.30pm)
Hassocks FC v Horsham FC (7.45pm)
Hawarden Rangers v Buckley Town (6.30pm)
Hednesford Town v Wolverhampton Wanderers U23ís (7.45pm)
Hinckley AFC v Bedworth United (7.45pm)
Hollands & Blair FC XI v Sutton Athletic (7.45pm)
Holmesdale v Erith Town (7.45pm)
Kempston Rovers v AFC Rushden & Diamonds (7.45pm)
Kettering Town v Peterborough United (7.45pm) Maunsell Cup Final
Kendal Town v Blackburn Rovers U/23 (7.45pm)
Kidlington v Banbury United (7.45pm)
Kirkley & Pakefield FC v Lowestoft Town FC (7.45pm)
Lakenheath v Ely City Fc (7pm)
Lancing v Rustington (7.45pm)
Langford v Eynesbury Rovers (7.45pm)
Laverstock & Ford v Shaftesbyury (7.45pm)
Long Sutton Athletic v Pinchbeck United (7.30pm)
Lordswood v Sporting Club Thamesmead (7:45pm)
Maidstone United XI v Rochester City (7:45pm)
Malvern Town FC v Littleton (7.45pm)
Margate v Thamesmead Town (7.45pm)
Matlock Town v Burton Albion XI (7.30pm) (Now Postponed)
Melton Town FC v Shepshed Dynamo FC (7.30pm)
Meridian Sports FC v Gillingham XI (7.45pm) (Now Postponed)
Milton United v Didcot Town (7.45pm)
Nelson v Burnley United (7.45pm)
Newhaven FC v St Francis Rangers (7.45pm)
Northallerton Town v Darlington FC (7.30pm)
Odd Down Bath v Bristol Manor Farm (7.45pm) (Now being played at BMF)
Ossett United v Hyde United FC (7.45pm) (Now Postponed) ( hoping to reschedule this for the following Tuesday, 7th August.)
Padiham v Burnley XI (7.45pm)
Pagham FC v Whitehawk FC (7.45pm)
Paulton Rovers v Cadbury Heath (7.30pm)
Phoenix Sports v Chatham Town (7.45pm)
Pill YMCA v CAldicot Town (6.30pm)
Potters Bar Town FC v Watford U/23 (7.30pm)
Potton United FC v Northampton Sileby Rangers (7.45pm)
Poulton v AFC Blackpool (7pm)
Prescot Cables v Marine AFC (7.30pm)
QK Southampton v Sholing FC Development (6.45pm)
Ramsgate v Balham (8:15pm)
Redhill v Chipstead (7.30pm)
Richhill AFC v Portadown (7pm)
Ringwood Town FC v Holt United FC (7.45pm)
Ripley Village FC v Bagshot FC
Risborough Rangers FC Reserves v Aylesbury Raiders (7.45pm)
Royston Town v Wingate & Finchley (7.45pm)
Selsey U23s v Clanfield (7pm)
Shrivenham FC v Cheltenham Saracens (7.45pm)
Silverdale Athletic v Stone Dominoes
Skelmersdale United v City of Liverpool (7.30pm)
South Liverpool v Bootle (6.30pm)
Sporting Khalsa v Alvechurch FC (7.45pm)
St Martins v Guilsfield (7.45pm)
Steeton v Knarsborough Town (7.45pm)
Steyning Town v Upper Beeding (7.30pm)
Stourbridge FC v WORCESTER CITY (at Bromsgrove) (7.45 pm)
Tadcaster Albion AFC v Leeds United U/23 (7.30pm)
Tamworth FC v Sutton Coldfield Town (7.45pm)
Tividale v Gornal Athletic (7:45pm)
Thatcham Town FC v Aylesbury FC (7.45pm)
Three Bridges v Tooting & Mitcham United FC (7.45pm)
Ton Pentre v Trethomas Bluebirds (7.30pm)
Uxbridge v Wingate & Finchley (7.45pm)
VCD Athletic v Leatherhead (7:45pm)
Virginia Water v Spelthorne Sports
Wallingford Town v Woodcote/Stoke Row (7.45pm)
Watlington Town FC v Penn & Tylers Green FC (6.30pm)
Wealdstone v Cardiff City U23 (7.45pm) (Now 7.30pm)
Welwyn Garden City v Biggleswade Town FC (7.45pm)
West Auckland Tunns v Tow Law Town AFC (7.30pm)
West Didsbury & Chorlton AFC v Clitheroe FC (7.15pm)
Westfield FC v Aldershot FC (7.30pm)
Westfield (Sussex) v Little Common (6.30pm)
Whitchurch Alport FC v Leek Town (7.30pm)
Whitehaven AFC v Millom FC (7pm)
Whyteleafe v Kingstonian (7.45pm)
Wimborne Town v Weymouth FC (7.45pm)
Winsford Utd v Nantwich Town FC (7.45pm)
Witton Albion v Curzon Ashton FC (7.45pm)
Wolves Casuals F.C v Darlaston Town (1874) FC (7.30pm)
Woodcote/Stoke Row v Sandhurst Town
Worcester City FC v Stourbridge FC (7.45pm)
Worsbrough Bridge FC v Stocksbridge Park Steels F.C. (7.30pm)
Worthing FC v Gillingham XI U/23 (7:45pm)
Yaxley United FC v Kings Lynn Town FC (7.45pm)

 
 


free hit counters

Search for (options) HOSTED BY SUMMIT SOCCER v.1.2.3